Penzion Diana Bedřichov
Menu
Rezervace
Kontakt
Rychlý kontakt:

Info, rezervace, objednávky:
Tel.: 734 202 464
E-mail: ubytovani@dianabedrichov.cz

Recepce penzionu:
Tel.: 732 707 333
Bedřichov 1691
468 12 Bedřichov u Jablonce nad Nisou

Časté dotazy

Jak jsou daleko vleky?

Vleky jsou vzdáleny 5 minut chůze od pensionu, k dispozici 7 vleků, sjezdové tratě různé náročnosti, umělé zasněžování, možnost večerního lyžování. Další lyžařské areály v okolí: Severák v Horním Maxově, Špičák u Tanvaldu, Desná.

Jak daleko je běžkařský areál?

Penzion je vzdálen 100 m od startu Jizerské padesátky, k dispozici je 80 km upravovaných běžeckých tratí. 

Jaké je vybavení pokojů? 
Pokoje jsou účelně vybaveny, naleznete zde nábytek z dřevěného masivu: postele, skříně, stůl, židle, taburetky, lampičky, TV. Každý pokoj má své sociální zařízení – koupelnu se sprchovým koutem a wc. Samozřejmostí jsou povlečené lůžkoviny, ručníky či mýdla. 

Jaká je skladba jídla? 
Náš zkušený kuchař pro Vás připravuje jídlo formou jednotného menu. Je zaměřeno na sportovce i děti. Pro skupiny jsme schopni připravit jakékoliv jídlo podle Vašeho přání. Snídaně nabízíme formou švédských stolů.

Jak je to se sportovišti v blízkosti penzionu? 
Přehled sportovišť naleznete v liště s označením Sportoviště. Pár desítek metrů za penzionem začíná Jizerská magistrála, ráj běžkařů, přírodní koupaliště Dolina, lanový park a další aktivity.

Připravujete i vegatariánskou stravu nebo diety? 
Ano, pokud Váš požadavek budeme vědět dostatečně dopředu, rádi Vám připravíme vegetariánskou stravu nebo diety. Vegetariánskou stravu i základní diety Vám připravíme z našich surovin bez jakéhokoliv příplatku, pokud máte složitější dietu, je lepší vzít si suroviny vlastní. Jen nám dejte tyto informace včas, ideálně při objednání pobytu. 

Je v penzionu k dispozici rychlovarná konvice nebo mikrovlnná trouba? 
Ano, rychlovarná konvice i mikrovlnná trouba jsou k dispozici v jídelně. 

Do kolika hodin je nutné se ubytovat v den nástupu na pobyt?(Check-in)
Příjezd (Check-in) je od 14 do 19 hodin, ve zcela výjimečných případech lze domluvit předem telefonicky na recepci příjezd jiný. V případě, že máte objednané jídlo, mějte prosím na paměti, že večeře se vydávají od 18 do 19 hodin. Pokud v tomto případě předem víte, že dorazíte později, oznamte nám prosím tuto skutečnost. Připravíme Vám plnohodnotnou studenou večeři. 

Je penzion nekuřácký? 
Ano, veškeré interiéry jsou provozovány výhradně jako nekuřácké. Před penzionem kouřit lze, nedopalky však odhazujte do popelníků, ne na zem nebo do sněhu. 

Kde se lze v létě vykoupat? 
Možností je celá řada. Dvěstě metrů od penzionu naleznete koupaliště s léčivou vodou z místních rašelinišť. Dále doporučujeme přehradu v Jablonci nad Nisou. V případě nepříznivého počasí navštivte Aquapark Babylon v Liberci, nebo kryté plavecké bazény v Jablonci nad Nisou nebo v Liberci. 

Můžu si s sebou vzít na pobyt psa nebo jiné domácí zvíře? 
Ano, je možné se ubytovat s domácím zvířetem za poplatek.

Můžu si v penzionu vypůjčit / uschovat kolo? 
Ano, v penzionu je možné si vypůjčit jízdní kola, z důvodu velkého zájmu však doporučujeme rezervaci předem. Rovněž je možné uschovat Vaše jízdní kola a to zdarma. 

Proč přijet zrovna do Bedřichova?
Nabízíme kvalitní a moderní ubytování i chutná jídla za bezkonkurenční ceny. Krásné a čisté prostředí Jizerských hor je ideální pro trávení Vaší dovolené. 

Je u penzionu ohniště? 
Ano, ohniště je za penzionem u volejbalového/nohejbalového hřiště a lze jej bezplatně využívat. Okolní lesy poskytují dostatečnou zásobu dřeva. Na recepci si lze zapůjčit opékače.

Jaká je provozní doba recepce?
Recepce nemá pevně dané ´otevírací hodiny´. Snažíme se být našim hostům k dispozici v době, kdy to potřebují.

Lze v penzionu uspořádat svatbu ? 
Jistě, máme bohaté zkušenosti ze svateb o počtu 12-40 lidí. Po domluvě s obecním úřadem ve Bedřichově lze i přímo v penzinu nebo v jeho blízkosti uspořádat obřad. Základní fotografie naleznete ve fotogalerii v sekci Akce v penzionu nebo Interiéry, případně můžeme fotografie zaslat emailem. 

Je v penzionu internet? 
Ano, v penzionu je systém wifi k bezplatnému užívání. Heslo pro připojení Vám prozradí na recepci. 

Jak je to s parkováním u penzionu? 
Parkování je možné přímo u objektu v letním období. Zaparkovat lze až 16 aut s tím, že vozidla parkují za sebou. Při zaplnění parkoviště není možný volný příjezd a odjezd.

V zimním období je parkoviště přístupné pouze pro vozy 4 x 4 nebo za použití sněhových řetězů. Parkovné není uvedeno v ceně pobytů, je zdarma.

Pokud Vám nebude tento způsob parkování vyhovovat, je možné za poplatek využít centrální parkoviště, které je vzdálené 100 metrů od našeho penzionu. Příjezd je možný i vlakem či autobusem do Liberce nebo Jablonece nad Nisou, odtud dále MHD. Autobusová zastávka Bedřichov vzdálena 2 minuty chůze od penzionu.

Do kolika hodin je nutné opustit pokoje v den odjezdu? 
Z důvodu úklidu je nutné pokoje opustit do 10-ti hodin. 

© 2017 Sicco s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. Internetové stránky a SEO: IT products s.r.o.