Penzion Diana Bedřichov
Menu
Rezervace
Kontakt
Rychlý kontakt:

Info, rezervace, objednávky:
Tel.: 734 202 464 (tento telefon se týká objednávek a je v provozu pouze v pracovních dnech v době 7:30 - 18:00)
E-mail: ubytovani@dianabedrichov.cz

Recepce penzionu:
Tel.: 732 707 333
Bedřichov 1691
468 12 Bedřichov u Jablonce nad Nisou

Penzion Diana v Bedřichově v Jizerských horách

Publikováno: 27.3.2020 000 8:05 | Novinka
Seznam všech článků sekce

Penzion přímo v centru Bedřichova. Nabízíme ubytování ve 2, 3 a 4 lůžkových pokojích s vlastní sprchou a WC. Naše pobyty jsou vždy s polopenzí. Wifi v celém penzionu. Každý pokoj má TV. 

Parkování je možné přímo u objektu v letním období. Zaparkovat lze až 16 aut s tím, že vozidla parkují za sebou. Při zaplnění parkoviště není možný volný příjezd a odjezd.

V zimním období je parkoviště přístupné pouze pro vozy 4 x 4 nebo za použití sněhových řetězů. Parkovné není uvedeno v ceně pobytů, je zdarma.

Pokud Vám nebude tento způsob parkování vyhovovat, je možné za poplatek využít centrální parkoviště, které je vzdálené 100 metrů od našeho penzionu. Příjezd je možný i vlakem či autobusem do Liberce nebo Jablonece nad Nisou, odtud dále MHD. Autobusová zastávka Bedřichov vzdálena 2 minuty chůze od penzionu.

Kapacita ubytování: 47 lůžek + 3 přistýlky v 16-ti pokojích

 Hosté mohou využívat v zimních měsících mazárnu lyží a v létě kolárnu,  jídelnu s barem, dětský koutek. V létě posezení na terase, dětský koutek na zahradě – dětské hřiště, pískoviště, houpačky, hřiště. 

Penzion je vhodný nejen pro rodinnou rekreaci, ale i pro lyžařské výcvikové kurzy, školy v přírodě, firemní akce, školení apod.

Cyklotrasy začínají pouhých 77 m od penzionu. Jezdíte po vrstevnicích po Jizerských horách. 

V létě je Bedřichov jedním z hlavních východisek pro pěší turistiku a cykloturistiku. Koupání – koupaliště v Bedřichově (200 m), krytý bazén v Jablonci nad Nisou, Aquapark Babylon v Liberci (10 km), tenisové kurty (200 m), bowling a minigolf v místě, možnost vyjížděk na koních – jízdárna vzdálena 1 km. Tipy na výlety: Muzeum skla a bižuterie v Jablonci nad Nisou, hrad Frýdštejn, zámek Frýdlant, lázně Libverda, botanická a zoologická zahrada v Liberci, systém rozhleden kolem Jablonce nad Nisou, vybudovaný na významných kopcích na počátku 20. století, čedičový vrch Bukovec nad osadou Jizerka, komplex jezírek a rašelinišť protkaných naučnými stezkami, zbytky pralesa Jizera atd. 

Vleky jsou vzdáleny 5 minut chůze od penzionu, k dispozici 7 vleků, sjezdové tratě různé náročnosti, umělé zasněžování, možnost večerního lyžování. Další lyžařské areály v okolí: Severák v Horním Maxově, Špičák u Tanvaldu, Desná. Penzion je vzdálen 100 m od startu Jizerské padesátky, k dispozici je 80 km upravovaných běžeckých tratí.

Pokud by hostům nevyhovovalo menší parkoviště u penzionu, mohou využít centrální parkoviště vzdálené 100 metrů. Příjezd je možný i vlakem či autobusem do Liberce nebo Jablonece nad Nisou, odtud dále MHD. Autobusová zastávka Bedřichov vzdálena 2 minuty chůze od penzionu.

© 2017 Sicco s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. Internetové stránky a SEO: IT products s.r.o.