Penzion Diana Bedřichov
Menu
Rezervace
Kontakt
Rychlý kontakt:

Info, rezervace, objednávky:
Tel.: 734 202 464
E-mail: ubytovani@dianabedrichov.cz

Recepce penzionu:
Tel.: 732 707 333
Bedřichov 1691
468 12 Bedřichov u Jablonce nad Nisou

Pobyt s dětmi

Penzion je vhodný k pobytům s dětmi. Okolí nabízí spoustu možností trávení volného času s dětmi, popsané jsou v dalších kapitolách. 

Děti hrající si v penzionu neutečou ven, protože k otevření dveří je nutný klíč. V penzionu naleznete dětský koutek, penzion je vybaven dětskými sedačkami v jídelně, několika postýlkama s matrací, inkontinenční podložkou, lůžkovinami i povlečením a nočníkem i vaničkou. Dostupnost pro Váš termín si prosíme předem ověřte na tel. čísle 734 202 464. 

Rádi Vám i zdarma zapůjčíme společenské hry. V penzionu si dále můžete zapůjčit jízdní kola či hůlky na nordic wallking.

Náš penzion je velmi vhodný pro pobyty rodin s dětmi. Děti do tří (2,99) let mají u nás pobyt zdarma (bez nároku na velké lůžko a stravu), starší děti (až do 9.99 let) mají u nás pobyt za výhodné ceny. 

V penzionu Vám zdarma zapůjčíme dětské postýlky s příslušenstvím, vaničku i nočník pro nejmenší děti. Jídelna je vybavena dětskými sedačkami. 

Nedaleko penzionu naleznete plně vybavené dětské hřiště, přímo u penzionu si děti mohou hrát na pískovišti. 

Stravu na penzionu lze dětem plně přizpůsobit. Od sladkých snídaní, zdravých obědů, svačin, až po věčeře. K přípravě stravy pro nejmenší hosty je v jídelně k dispozici varná konvice a mikrovlnná trouba. Pokud si s sebou přivezete stravu pro Vaše nejmenší vyžadující skladování v chladu, uschová Vám ji kuchař v lednici.

Ceník ubytování naleznete zde

Přehled výletů nejen pro děti naleznete zde.

Dětská hřiště v okolí

Nejbližší dětské hřiště naleznete v Janově. Cesta vede po vedlejší komunikaci z kopce, od penzionu vpravo, cca 600 metrů až k obchodu v Janově. Pak ještě asi 100 metrů z kopce za obchodem. Zpátky můžete po asfaltové cestě na druhé straně Nisy, vyjdete u našeho penzionu. Výlet je vhodný i pro kočárky či sáňky v zimním období.

Další možností je dojít až k bobové dráze v Janově, kde je dětské hřiště také, navíc s obří trampolínou. Je to dalších cca 400 metrů z kopce a dá se tam dojít uličkama Janova, nemusíte po hlavní silnici. Výlet je také vhodný pro kočárky.

Další dětské hřiště, tentokráte s dětskou lanovkou, naleznete na kopci vlevo u našeho penzionu. Nejkratší cesta vede lesem vzhůru, na vrcholu kopce se les mění v louku a když přejdete tuto louku (cca 500 metrů celkem) jste u hřiště.

Dětské lyžování a další zimní radovánky

Lyžařský areál v Bedřichově – Malinovka – je vhodný pro děti všech věkových skupin. Svahy nejsou prudké, fronty nejsou dlouhé. Pro nejmenší je k dispozici dětská lyžařská školička s dětským vlekem, pro všechny pak půjčovna lyží, snowboardů a doplňků. U areálu je bezplatné parkoviště, ale pokud dorazíte na desátou, bývá již zcela zaplněné. Proto doporučujeme budíček časně zrána a pak hurá na svah!

V prostorách stadionu v Bedřichově (prostor startu a cíle slavné Jizerské padesátky) je možné Vaše dítě svěřit zkušeným instruktorům, kteří Vaše dítě naučí perfektní jízdu na běžkách. 

Pro děti jsou vhodné areály na Špičáku i Severáku, naopak zcela nevhodný pro ně je lyžařský areál na Ještědu, kde jsou velmi prudké a úzké sjezdovky. 

Pěší výlety

Náš penzion je výchozím bodem turistických výletů, které jsou vhodné i pro děti, nebo pro maminky (či tatínky) s kočárky.

Libercem zábavně - Liberecké hry

Liberecké hry jsou studentský projekt, který byl vytvořen z lásky k městu Liberec. Jeho cílem je podpora cestovního ruchu pomocí neobvyklého zážitku, spojující v sobě mobilní přístroje, IT (v podobě mobilní aplikace) a řešení temného detektivního příběhu.

Je určen všem bez rozdílu věku, podmínkou je vlastnictví chytrého mobilního telefonu a o zábavu na půl dne je postaráno!

Jak se přidat ke hře? Začít s námi hrát hru je velice jednoduché. Vše co k tomu potřebujete, je chytrý telefon s operačním systémem Android a naši aplikaci, kterou si můžete stáhnout zcela zdarma na Google Play. Pak už jen stačí dojít na Terminál městské hromadné dopravy ve Fügnerově ulici a sejmout první QR kód. Tímto hru zahájíte a už Vám nic nebrání tomu, začít pátrat! 
A pozor! Bez ohledu na věk, dostatečně mladí jsme všichni, takže vezměte vnoučátka, děti, rodiče, babičky a dědečky a pojďte pomoci našim libereckým ochráncům v jejich práci!

Více na informací naleznet zde: LibereckeHry.cz

Výlety s dětmi

Celou řadu výletů s dětmi naleznete v sekci Výlety

© 2017 Sicco s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. Internetové stránky a SEO: IT products s.r.o.