Penzion Diana Bedřichov
Menu
Rezervace
Kontakt
Rychlý kontakt:

Info, rezervace, objednávky:
Tel.: 734 202 464
E-mail: ubytovani@dianabedrichov.cz

Recepce penzionu:
Tel.: 732 707 333
Bedřichov 1691
468 12 Bedřichov u Jablonce nad Nisou

Ubytování

Penzion Diana má celkem 50 lůžek rozmístěných do 16-ti pokojů.

Nabízíme ubytování ve 2, 3 a 4 - lůžkových pokojích, součástí všech pokojů je sprchový kout, umyvadlo a WC. Pokoje jsou vybaveny TV s digitálním příjmem (DVB-T). V zimních měsících je k dispozici lyžárna. V letních měsících je lyžárna využívána jako úschovna kol.

Na konci roku 2017 došlo v penzionu ke zmodernizování všech pokojů. Pokoje jsou vybaveny zcela novými postelemi, matracemi, povlečením, skříněmi, závěsy i záclonami. Do budoucna plánujeme obnovit vybavení koupelen, neminou nás také větší stavební zásahy, které vám zpříjemní váš pobyt.

K dispozici nabízíme jídelnu, která slouží jako společenská místnost, dětský koutek, malý bar s občerstvením. Přes letní sezónu i venkovní pískoviště s příjemným venkovním posezením.

Pro naše nejmenší návštěvníky zapůjčíme zdarma dětskou postýlku s příslušenstvím, vaničku, nočník či jídelní židličku.

Celý penzion je provozován jako nekuřácký.

V penzionu lze ubytovat s domácím mazlíčkem 200,-Kč/noc.

Volně přístupné WIFI v celém objektu.

S ubytováním Vám nabízíme zároveň i chutnou stravu formou polopenze. Náš kuchař, pro kterého je vaření zároveň i koníčkem, Vám připraví speciality české i slovenské kuchyně.

Při pobytu na Vás dýchne atmosféra rodinného penzionu, kam se budete rádi vracet.

Penzion je vhodný nejen pro pobyty rodin s dětmi, školní skupiny, ale i jednotlivce. Ubytování nabízíme pro všechny věkové skupiny.

Parkování je možné přímo u objektu v letním období. Zaparkovat lze až 16 aut s tím, že vozidla parkují za sebou. Při zaplnění parkoviště není možný volný příjezd a odjezd.

V zimním období je parkoviště přístupné pouze pro vozy 4 x 4 nebo za použití sněhových řetězů. Parkovné není uvedeno v ceně pobytů, je zdarma.

Parkoviště před naším penzionem není hlídané a za případnou škodu nezodpovídáme.

Pokud Vám nebude tento způsob parkování vyhovovat, je možné za poplatek využít centrální parkoviště, které je vzdálené 100 metrů od našeho penzionu. Příjezd je možný i vlakem či autobusem do Liberce nebo Jablonece nad Nisou, odtud dále MHD. Autobusová zastávka Bedřichov vzdálena 2 minuty chůze od penzionu.

© 2017 Sicco s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. Internetové stránky a SEO: IT products s.r.o.