Ubytování

Penzion vhodný pro

Rodiny s dětmi, 

stejně jako školní pobyty

Penzion je vhodný k pobytům s dětmi. Okolí nabízí spoustu možností trávení volného času s dětmi, popsané jsou v dalších kapitolách. 

V penzionu naleznete dětský koutek, penzion je vybaven dětskými sedačkami v jídelně, několika postýlkami s matrací, inkontinenční podložkou, lůžkovinami i povlečením a nočníkem i vaničkou. Dostupnost pro Váš termín si prosíme předem ověřte na tel. čísle 734 202 464.

Rádi Vám i zdarma zapůjčíme společenské hry. V penzionu si dále můžete zapůjčit jízdní kola či hůlky na nordic wallking.

Náš penzion je velmi vhodný pro pobyty rodin s dětmi. Děti do tří (2,99) let mají u nás pobyt zdarma (bez nároku na velké lůžko a stravu), starší děti (až do 9.99 let) mají u nás pobyt za výhodné ceny.

V penzionu Vám zdarma zapůjčíme dětské postýlky s příslušenstvím, vaničku i nočník pro nejmenší děti. Jídelna je vybavena dětskými sedačkami.

Nedaleko penzionu naleznete plně vybavené dětské hřiště, přímo u penzionu si děti mohou hrát na pískovišti.

Stravu na penzionu lze dětem plně přizpůsobit. Od sladkých snídaní, zdravých obědů, svačin, až po večeře. K přípravě stravy pro nejmenší hosty je v jídelně k dispozici varná konvice a mikrovlnná trouba. Pokud si s sebou přivezete stravu pro Vaše nejmenší vyžadující skladování v chladu, uschová Vám ji kuchař v lednici.

Pokoje pro hosty

Penzion Diana prochází průběžnou rekonstrukcí.

Veškeré pokoje na našem penzionu mají vlastní sociální zařízení (koupelnu se sprchovým koutem a toaletou).

Některé z pokojů jsme v roce 2021 kompletně zrekonstruovali, další budou následovat. Tyto pokoje mají zcela nové vinylové podlahy, nové TV se satelitem zabudované do zdi, šatní skříně, kompletně nové vybavení koupelen včetně sprchových koutů, odvětrání a topení.

Další pokoje jsou také velmi útulné a věříme, že u nás budete cítit příjemně. 


Pokoj číslo 5

Zcela nový a vzdušný pokoj v prvním patře západní části penzionu s vlastní prostornou koupelnou v moderním černo - stříbrném designu. Vlajková loď našeho penzionu!

Pokoj se standardními 3 lůžky a možností přistýlky. Zcela nové vybavení pokoje včetně topení s termoventilem a TV s cca 300 programy. Příjemně překvapí možnost zhasínat světlo z tepla postýlky.

Prostor mezi pokojem a koupelnou je oddělen zašupovacími dveřmi, které neubývají prostor ani jedné z místností.

Součástí koupelny je také topný žebřík, kde bez problémů usušíte mokré oblečení z lyžování nebo po dešti, dále pevně zabudovaný fén, zásuvky pro kulmu nebo holící strojek a odsavač par s doběhem.

Naprosto luxusní je prostor ve sprchovém koutu.


Pokoj číslo 7


Vzdušný pokoj v prvním patře západní části penzionu s vlastní prostornou rekonstruovanou koupelnou.

Pokoj se standardními 4 lůžky, možností 1 přistýlky a TV s cca 300 programy.

Součástí koupelny je umyvadlo, toaleta a prostorný sprchový kout.


Pokoj číslo 8


Zcela nový  a útulný pokoj v prvním patře západní části penzionu se standardními 2 lůžky a s vlastní koupelnou v moderním černo - stříbrném designu. 

Zcela nové vybavení pokoje včetně topení s termoventilem a TV s cca 300 programy. Příjemně překvapí možnost zhasínat světlo z tepla postýlky.

Součástí koupelny je také topný žebřík, kde bez problémů usušíte mokré oblečení z lyžování nebo po dešti, dále pevně zabudovaný fén, zásuvky pro kulmu nebo holící strojek a odsavač par s doběhem.

Naprosto luxusní je prostor ve sprchovém koutu.  


Jídelna a místnost pro děti

Parkování u penzionu

Zahrada a venkovní posezení

Navštivte také další místa