Ubytování

Penzion vhodný pro

Rodiny s dětmi, 

stejně jako školní pobyty

Penzion je vhodný k pobytům s dětmi. Okolí nabízí spoustu možností trávení volného času s dětmi, popsané jsou v dalších kapitolách. 

V penzionu naleznete dětský koutek, penzion je vybaven dětskými sedačkami v jídelně, několika postýlkami s matrací, inkontinenční podložkou, lůžkovinami i povlečením a nočníkem i vaničkou. Dostupnost pro Váš termín si prosíme předem ověřte na tel. čísle 734 202 464.

Rádi Vám i zdarma zapůjčíme společenské hry. V penzionu si dále můžete zapůjčit jízdní kola či hůlky na nordic wallking.

Náš penzion je velmi vhodný pro pobyty rodin s dětmi. Děti do tří (2,99) let mají u nás pobyt zdarma (bez nároku na velké lůžko a stravu), starší děti (až do 9.99 let) mají u nás pobyt za výhodné ceny.

V penzionu Vám zdarma zapůjčíme dětské postýlky s příslušenstvím, vaničku i nočník pro nejmenší děti. Jídelna je vybavena dětskými sedačkami.

Nedaleko penzionu naleznete plně vybavené dětské hřiště, přímo u penzionu si děti mohou hrát na pískovišti.

Stravu na penzionu lze dětem plně přizpůsobit. Od sladkých snídaní, zdravých obědů, svačin, až po věčeře. K přípravě stravy pro nejmenší hosty je v jídelně k dispozici varná konvice a mikrovlnná trouba. Pokud si s sebou přivezete stravu pro Vaše nejmenší vyžadující skladování v chladu, uschová Vám ji kuchař v lednici.